IndeksFAQSzukajRejestracjaZaloguj

Share | 

Usprawiedliwienia

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Instytut Durmstrang
Mistrz Gry

Czystość krwi : krystaliczna
Liczba postów : 493

PisanieTemat: Usprawiedliwienia   Pon 16 Lip - 21:47

Każdy z nas wie, że życie lubi płatać figle i niektórych wydarzeń nie da się przewidzieć. Co by było, gdyby było inaczej... Normalnie umarlibyśmy z nudów! Jednak wypadki chodzą po ludziach, a szkoła to pożeracz czasu, więc zrozumiałe jest, iż nie zawsze będziecie mieli możliwość udzielania się na forum. Prosimy, aby o takim właśnie wypadku poinformować nas tutaj. Ma to być wiadomość nie tylko dla nas, administratorów, ale także dla innych userów, z którymi na przykład jesteście w trakcie gry. Wszelką dłuższą nieobecność (ponad 5 dni) należy zgłosić w tym temacie. Byłoby miło, gdybyście mogli podać przybliżony czas nieobecności oraz przyczynę. Jesteśmy wyrozumiali, o ile szanujecie nas i nasze decyzje. Jako organ zajmujący się koordynacją forum, mamy prawo usunąć konto, które nie zgłosiło swojej nieobecności.
Powrót do góry Go down
Shmuel Katznelson
V rocznik

Czystość krwi : 50%
Liczba postów : 6

PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia   Pon 15 Wrz - 19:46

Hej, ja dalej się piszę na Durmstrang, tylko chwilowo większość wolnego czasu przesypiam. XD Do końca tygodnia pewnie zregeneruję siły, zobaczycie, jeszcze Was zasypię pościkami!

Trzymamy za słowa i czekamy na ciebie! ;3
Powrót do góry Go down
Valko Zdravić
Złoty Znicz

Czystość krwi : 50%
Liczba postów : 14

PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia   Sob 20 Wrz - 20:58

Przepraszam, że nie odezwałam się wcześniej.
Jadę na resztkach internetu w komórce - ale poniedziałek, wtorek mam mieć stałe łącze już (router stoi w domu, umowa podpisana) i wtedy wrócę Very Happy

~Czekamy niecierpliwie ;]

Powrót do góry Go down
Nikolay Veselovsky
VII rocznik

Czystość krwi : 85%
Liczba postów : 35

PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia   Wto 23 Wrz - 17:29

Nie jestem pewna, czy będzie to nieobecność dłuższa niż pięć dni, ale zgłosić nie zaszkodzi. Muszę uporać się z małym, osobistym kryzysem, więc chwilowo mogę nie mieć czasu na pisanie postów, chociaż zaglądać na forum pewnie będę. Jak długo - nie jestem pewna, na pewno do końca tygodnia, później mam nadzieję, że już się wszystko ustabilizuje i będę mogła wrócić. Wątek z pojedynkiem obiecuję dokończyć jeszcze dzisiaj i od razu przepraszam, że dopiero dzisiaj.

A, i wiem, że rezerwacja na wizerunek dla Ivana przepadła, ale prosiłabym, żeby samego konta nie usuwać, na pewno go napiszę, a jak w międzyczasie twarz, którą wybrałam, okaże się zajęta, to najwyżej zmienię na kogoś innego. (:
Powrót do góry Go down
Svetlana Romanowa
V rocznik

Czystość krwi : 75%
Liczba postów : 15

PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia   Pią 26 Wrz - 10:41

Jak już pewnie zauważono, Lana i Ted przepadli na jakiś tydzień. I nie będzie nas przez jeszcze jeden. Ostatnie dni pracy i początek zajęć to trochę za dużo na raz, więc nie mam czasu pisać na forum i być na bieżąco.
Proszę nie kasować konta Teda, kiedyś w końcu pojawi się jego karta <3

I dance with myself, I drunk myself down
Found people to love, left people to drown
I'm not scared to jump, I'm not scared to fall
If there was nowhere to land I wouldn't be scared at all
Powrót do góry Go down
Instytut Durmstrang
Mistrz Gry

Czystość krwi : krystaliczna
Liczba postów : 493

PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia   Nie 28 Wrz - 21:19

Net mi nie działa i jedynie na fonie sobie mam, a na nim nawet się na Laimę zalogować nie mogę, bo nie ogarnęłam jeszcze jak sie kopiuje #genius
także wybaczcie, ale przez co najmniej nabliższy tydzień będę na fm jedynie przelotnie :'(
~ Laima
Powrót do góry Go down
Vilmos Andrássy
VII rocznik

Czystość krwi : 100%
Liczba postów : 14

PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia   Sro 1 Paź - 18:37

Z powodu zmiany światłowodów nie mam za bardzo internetów, przepraszam ża przyhamowanie sesji z Tatianą, postaram się odpisać jak tylko u kogoś dorwę internet (ew. z komórki, ale bardzo nie chcę z komórki) a tak już na stałe będę przy weekendzie.
Powrót do góry Go down
Linnéa Algbratt
Administrator
V klasa

Czystość krwi : 100%
Liczba postów : 79

PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia   Czw 2 Paź - 15:39

Nauka, tyle pracy, przepraszam, ze dopiero teraz.
Powinnam wrócić jakoś w połowie następnego tygodnia.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Usprawiedliwienia   

Powrót do góry Go down

Usprawiedliwienia

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1