IndeksFAQSzukajRejestracjaZaloguj

Share | 

Avram Brasov

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Avram Brasov
I rocznik

Czystość krwi : 100
Liczba postów : 24

PisanieTemat: Avram Brasov   Nie 31 Sie - 20:20

Imię/Imiona: Avram
Nazwisko: Brasov
Czystość krwi: czysta - 100%
Data urodzenia: 26 luty 1968 - klasa 1
Drużyna: -
Miejsce zamieszkania: Bucureşti (Bukareszt), Rumunia

OSOBOWOŚĆ

Jaki jest Avram? Miły? Cichy? Na te pytania odpowie nam rodzina samego chłopca.
Mama
Avram? Och. To mój malutki synek. Najukochańsze dziecko pod słońcem! Miły, potulny i pomocny. Zawsze, jak o coś go proszę to spełnia moją prośbę w trymiga. W domu sam sprząta po sobie. W jego pokoju zawsze panuje porządek. To z niego zawsze bierze przykład jego rodzeństwa. Najmłodsze, ale najbardziej dojrzałe, tak to bym ujęła. Ale jest też dość nieśmiały w nowym towarzystwie. Niechętnie wyraża swoje zdanie. Chociaż… W sumie to nie zawsze tak jest. Jak się zdenerwuje, oczywiście porządnie, to potrafi naprawdę byś niemiły. Eh… A jego rodzeństwo lubi go wkurzać. Zwykle robią mu kawały, a on jest taki delikatny!
Tata
Powiem tak. Avram jest mięczakiem i słabeuszem – to dlatego wysyłam go do Durmstrangu. Tam się ogarnie! Jak złapią go za fraki to dopiero okaże się chłopem. Wieżę w to. Ale w niego? Co Pan! On to by tylko siedział i obserwował. On to uwielbia. Gdy tylko jest okazja to wyłazi z domu i lezie do mugoli. Nieraz już dostał za to, ale zawsze idzie. Uparty osioł. Ale co zrobisz? Nic nie zrobisz! Muszę się tylko modlić o to, aby w tej szkole stał się prawdziwym czarodziejem, a nie tylko jego namiastką. Jeśli nie wróci odmieniony to go wydziedziczę. Ot co.
Asta - siostra
E tam! Panie lepiej się nim nie ciekaw. Gamoń z niego i tyle. W domu to go tylko matka lubi. Ja tam uważam, że mógłby być. Ale on zawsze mówi mamie, co żeśmy my z braćmi zrobili. Telltale, jak to się po naszemu mówi. Ale musze przyznać… Zawsze, jak mam problem to mi pomoże. Doradzi. Młody, ale dużo wie. Lubi czytać, a już zwłaszcza, jeśli chodzi o obronę i zaklęcia. Ma bzika na ich punkcie. Gdyby mógł to by pewnie tylko to czytał. Na szczęście lub nie, nasz brat zawsze wciśnie nam jakieś książki w ręce. Trzeba przyznać, ale Avram czyta je błyskawicznie i dużo z nich pamięta.
Florentino - brat
sumie to najlepiej o charakter Avrama to pytać mamy. To ona z nim najwięcej czasu spędza, jak ten już siedzi w domu. Ale zarazem ona nie zna jego mrocznej strony, jak to się mówi. Avram nie jest taki miły, na jakiego wygląda. Jest wredny, zarozumiały oraz nerwowy. I to bardzo! Już jak mnie widzi, jak przyjeżdżam do nich w odwiedziny to się wścieka. To znaczy… Zgodzę się, że nieraz mu dopiekłem robiąc jakiś głupi kawał albo gadając o nim niewyobrażalne rzeczy. Ale to jeszcze nie znaczy, że ma mnie od razu nienawidzić. Siostrze też nieraz dokuczam, a ta dalej się ze mną śmieje. Avram nie jest wesołkiem.
Lase - brat
Avram… Hm… Nikt mnie nie usłyszy? Prawda? A więc dobrze. Florentino i Asta mają za dziwoląga, ale on taki nie jest! Jest bardzo miły i otwarty. Nieraz ze mną rozmawia, gdy źle się czuje. Tylko on wierzy w moje dolegliwości… No nie licząc mamy, ale on bardziej! Zawsze służy mi raj nie wiem, co zrobić w jakiejś sytuacji. Może nie zawsze wie, jak ale dla mnie liczy się tylko gest. Mogę dodać, że jest on też bardzo oczytany. Lubi on książki zwłaszcza, jeśli dotyczą jego hobby. Oprócz tego jest on uparty, więc łatwo mu osiągnąć cel. To dzięki temu wie on więcej niż ja. A przecież jestem cztery lata od niego starszy.
Tak, więc po tych krótkich, ale zwięzłych wypowiedziach łatwo zauważyć, że Avram jest taki jak inni. Ma on wiele zalet, ale również i wady. Na pewno można powiedzieć, że jest to chłopak bardzo pozytywnie nastawiony do życia, aniżeli negatywnie. Może brakuje mu nieco odwagi i jest nie śmiały. Ale jak ujął Lase… Nie liczy się to czy na pewno wszystko zrobiliśmy na sto procent, ale już sam gest chęci pomocy lub wykonania jakieś pracy. A właśnie tym odznacza się Avram.

PREZENCJA

Gdybyś szedł przez ulice Rumuni to byś w tłumie nie zdołał wyłapać wzrokiem Avrama. Chłopak jest ubrany skromnie. Stare i nieco zniszczone spodnie. Szara bluza i za duża kurtka. Wśród innych dzieci nie dałbyś rady rozróżnić tego młodego czarodzieja od zwykłych mugoli. No chyba, że poznałbyś go wcześniej. Od razu zapamiętałbyś go. Owalna, pyzata twarz o delikatnych piegach na nosie. Dużych ustach i niebieskich, jak ocean oczach. Do tego zapamiętałbyś to, że jest on chudy i drobny, jak na swój wiek. Sam byś przyznał, że nie podejrzewałbyś, aby mógłby być źle dożywiony. I tak też nie jest. Avram jest wcześniakiem, który ma dwójkę dość wysokich rodziców, a więc w przyszłości być może Ciebie przerośnie. Jedyne, co by mogło Ciebie niepokoić w jego wyglądzie to blada skóra chłopca.

GENEALOGIA

Julita Brasov – kochająca matka i gospodyni domu. Ciepła i skromna, mająca na uwadze dobro swoich dzieci i męża. Niezbyt zadbana, a przynajmniej tak wygląda, na co dzień. Mimo to na wszelkich urodzinach i uroczystościach rodzinnych wygląda bardzo olśniewająco. Jest bardzo podobna do syna. Ma równie jasne oczy i przenikliwy wzrok, jak Avram. Matka czworga dzieci.
Vito Brasov – twardy i chłodny pan domu. Zwykle nieobecny, a nawet jeśli to z alkoholem w dłoni i brzuchem wywalonym na kanapie, podczas czytania gazety. Dla dzieci kojarzący się z karą i naganą, dla żony zaś z miłością i czułością. To on pracuje na utrzymanie ich rodziny. Poplecznik Czarnego Pana – po jego zniknięciu wmawiający wszem i wobec iż został zaczarowany.
Asta Brasov – siostra Avrama. Rok temu ukończyła Dumstrang. Należała do Zemes. Okrutna i chciwa. Mocno zżyta z rodziną. Aktualnie pracuje w Mungu, jako pielęgniarka. Oprócz tego kształci się na lekarkę.
Florentino Brasov – najstarszy z rodzeństwa. Równo dziesięć lat starszy od Avrama. Mocno zżyty z ojcem, głównie z powodu związania z Czarnym Panem. Również, jak ojciec wyparł się swojego „związku”. Pracuje w Rosji, jako asystent samego Ministra Magii. Znienawidzony przez najmłodszego brata.
Lase Brasov – o pięć lat starszy brat chłopaka. Udaje wariata i złoczyńcę. Tak naprawdę nieśmiała istota o wielkim sercu. W przyszłości planuje zostać Aurorem.

HISTORIA POSTACI

Wszystko zaczęło się w lutym 1968 roku. W sumie to dziewięć miesięcy temu, ale to tylko malutki szczególik. Avram przybył na świat 25 o godzinie dość zabawnej, czyli 15:15. Urodził się on w rodzinie czarodziejów czystej krwi, mających już trójkę dzieci. Był więc on ich najmłodszą pociechą. Stał się on w krótkim czasie ulubieńcem swojej matki. Mianowicie od małego chłopiec był cichy i uśmiechnięty. Z wielkim zapałem odkrywał świat, który dla niego poszerzył horyzont, aż do samych mugoli. W momencie, gdy było jasne, iż świat nie magicznych jest dla niego ciekawy, dla swojego ojca stał się tylko bez użytecznym kawałkiem mięsa. Mimo to przy pomocy swojej wielkodusznej mamy Avram już od małego miał styczność z książkami omawiającymi świat czarów. Tak więc Julita zadbała o wstępną koedukację syna. Gdy chłopak miał już skończone sześć lat stało się dla niego jasne, iż rodzeństwo za nim nie przepada. To wtedy też po raz pierwszy był gnębiony i poniżany. Głównej mierze to wszystko zawdzięcza Florentino i Ascie. Zarazem to w tamtych latach, jako tako zaprzyjaźnił się z najmłodszym bratem – Lasem. Cztery lata później Florentino wyprowadził się z domu, tym samym złagadzając stosunki Avrama z siostrą. Zarazem okazało się, iż chłopak wie naprawdę dużo i z miłą chęcią dzielił się swoją wiedzą. To wszystko zawdzięczał swojej miłości do książek. Można powiedzieć więc, że najmłodszy syn Julity nie miał aż tak źle. Nigdy nie był przecież bity, albo głodzony. Mimo to, w psychice chłopaka została blizna po traktowaniu go przez rodzeństwo. Oprócz tego wszystko się do końca dla niego zepsuło, gdy skończył dwanaście lat. Nagle jego ojciec „przypomniał sobie”, że ma jeszcze jednego syna. Avram zaczął być gnębiony i bity przez Vito, który chciał go wzmocnić i nieco przygotować naprawdę życia. Tak więc ostatni rok przed pójściem do szkoły chłopak żył na prawie, że załamaniu psychicznym. Bo nawet jego kochana matula nie dała rady go obronić przed złością i nienawiścią, jaka kryła się w jego ojcu od niepamiętnych lat.

STATYSTYKI

• A)  Obowiązkowe
    > Zaklęcia  i uroki - 15/100
    > Czarna  Magia - 5/100
    > Obrona przed czarną magią - 20/100
    > Ziołolecznictwo - 10/100
    > Eliksiry - 10/100
    > Transmutacja - 20/100
    > Sprawność  fizyczna - 10/100
    > Historia Magii - 10/100

B)  Dodatkowe
    > Numerologia - 0/100 (dozwolone od III klasy)
    > Starożytne runy - 0/100 (dozwolone od III klasy)
    > Astronomia - 0/100 (dozwolone od III klasy)
    > Opieka nad magicznymi stworzeniami - 0/100 (dozwolone od III klasy)
    > Oklumencja - 0/100 (dozwolone od VI klasy)
    > Leglimencja - 0/100 (dozwolone od VI klasy)

> Quidditch  - 0/100
    > Znajomość  zamku  - 0/100
    > Genetyka - 0/100

Wybrany wizerunek: Asa Butterfield

Ostatnio zmieniony przez Avram Brasov dnia Nie 31 Sie - 21:26, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Linnéa Algbratt
Administrator
V klasa

Czystość krwi : 100%
Liczba postów : 79

PisanieTemat: Re: Avram Brasov   Nie 31 Sie - 21:19

Kilka błędów, wysłałam PW.

Powrót do góry Go down
Linnéa Algbratt
Administrator
V klasa

Czystość krwi : 100%
Liczba postów : 79

PisanieTemat: Re: Avram Brasov   Nie 31 Sie - 21:32

Jest to tymczasowa drużyna. Wszystko rozstrzygnie się podczas Nocy Przydziału.

+7 pkt za kp

Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Avram Brasov   

Powrót do góry Go down

Avram Brasov

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1