IndeksFAQSzukajRejestracjaZaloguj

Share | 
 

 Raisa Rodionova

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Raisa Rodionova
VI rocznik

avatar

Czystość krwi : czysta
Liczba postów : 9

PisanieTemat: Raisa Rodionova   Pon 8 Wrz - 12:57


Imię/Imiona: Raisa Galina
Nazwisko: Rodionova
Czystość krwi: 100 %
Data urodzenia: 12.09.1963 r.
Drużyna: Zemes
Miejsce zamieszkania: Sankt Petersburg ,Rosja

OSOBOWOŚĆ
Miła i sympatyczna? Czy to pozory? Czasem tak, ona tak twierdzi. Jej charakter jest zagadką. To co wszyscy widzą to tylko gra. Bez trudu przychodzi jej bycie nieco wyniosłą, niedostępną, złośliwą, wredną i niemiłą dziewczyną. Zapytać można każdego i nikt nie powie, że dziewczyna potrafi być miła, sympatyczna, opiekuńcza czy kochająca. Jest taka tylko dlatego, że nie chce by ktoś poznał jej prawdziwe uczucia. Wydarzenia z przeszłości i rodzina mają na nią taki wpływ. Dlatego jej przyjaźń trudno pozyskać, chociaż jest w stanie pomagać innym czy pocieszać. Opuszczając swój pokój staje się osobą bardzo pewną siebie, nieufną wobec innych. Jest wtedy uparta i zdecydowana na wszystko, wie czego chce i o to zawsze walczy. Nie wybacza krzywd i na bardzo długo zachowuje wszelkie urazy. Nigdy nie pozwoli skrzywdzić swych bliskich, zrobi dla nich wszystko. Zdarza jej się być nieco wybuchową, chociaż w głębi serca jest bardzo wrażliwa, a wszystko, co może ją urazić dusi w sobie. Na jej twarzy prawie zawsze widnieje uśmiech, nawet gdy jest nieszczery i gdy jest źle lub sobie z czymś nieradzi. Nie chce być w centrum uwagi i zazwyczaj nie udaje jej się to, gdyż wszędzie chciałaby coś zrobić, chciałaby by ją pamiętali. Jest inteligentną dziewczyną, kochającą rysowanie i naturę. Jeśli tylko zechce z łatwością przychodzi jej nawiązywanie przyjaźni, mimo to swoich towarzyszy dokładnie dobiera. Śpiewa, tańczy mimo iż nie jest w tym najlepsza, ale tylko potajemnie. Bardzo ładnie rysuje.

PREZENCJA
Jest to dość wysoka dziewczyna - 177 centymetrów i nie musi ubierać wyższych butów mimo iż je bardzo lubi. Niebieskie oczy, przypominające oczy jej ojca, zawsze błyszczą, więc nigdy nie wiadomo czy płakała czy też nie. Jej brązowe włosy są długie, nawet troszkę za bardzo, ale nie chce ich ścinać. Szczupłe ciało zdobi kilka ledwo już widocznych blizn. Ubiera się w to na co tylko ma ochotę, a jej szafa mieni się wszystkimi kolorami tęczy, co stara się ukryć przed rodziną. Zawsze lubiła się stroić co denerwowało jej rodziców. Zazwyczaj jednak ubiera się w jakieś spodnie, kolorowy T-shirt, kamizelkę i wyższe buty. Od czasu do czasu i jak sprzyja pogoda to zakłada sukienki. Jednak zawsze musi mieć coś zielonego ze sobą. To jej ulubiony kolor.

GENEALOGIA

^ Ivan Dmitri Rodionov
Ojciec dziewczyny. Jest bardzo wymagającym człowiekiem. Jego dzieci zawsze musiały być posłuszne, robić co chciał, a najbardziej wymagał od nich gry w Quiddicha. Musieli trenować praktycznie codziennie. Nie znosi sprzeciwów. Jest dumny i gardzi osobami niższego stanu. Wpaja nawet dzieciom to by też tak innych traktowali. Pracuje w Ministerstwie Magii w Departamencie Magicznych Gier i Sportów.

^Tatiana Karina Rodionova
Matka dziewczyny. To chytra i sprytna kobieta. Nie daje sobą pomiatać i zdarza jej się sprzeciwiać mężowi. Jednak patrząc na nią widzimy kobietę niewinną. Jest inteligentna, skryta i to chyba po Niej Raisa właśnie odziedziczyła.

^Valentin Maksim Rodionov
Starszy o rok brat. Jest podobny do ojca. Dumny, gardzi innymi, ale zdarzyło mu się (tylko wobec sióstr) być miłym i kochającym. Nie pozwoli by stała im się krzywda. Najlepszy kontakt ma jednak z Raisą. Jak ma jakieś problemy to zawsze idzie do Niej. Oczywiście zawsze się wyprze jeśli ktoś by się o tym dowiedział, ale tylko z Nią może porozmawiać o wszystkim.

^Olga Natasha Rodionova
Młodsza o dwa lata siostra. Jakoś nie przepada za Raisą. Zawsze się kłócą, nieraz nawet Olga zaczyna bez powodu sprzeczki. Ma charakter dziadka. Jest gotowa na wszystko. Choćby miała poświęcić życie rodziny to zrobiłaby to bez zastanowienia.


HISTORIA POSTACI
Dzieje rodziny Raisy trzeba zacząć od momentu poznania się rodziców. Na początku Tatiana nie wiedziała, że Ivan spotyka się z nią tylko dlatego, że jego rodzice twierdzili, iż będzie ona dobrą partią dla ich syna. Dowiedziała się o tym dopiero rok po ślubie. Uczucia Ivana do jego żony zmieniły się, gdy zaszła ona w ciążę. Dwudziestoletnia Tatiana załamała się, gdyż nie była gotowa na to by być matką. Chciała robić karierę, czym sprzeciwiłaby się ojcu. Chciała się zabić, ale w ostatniej chwili powstrzymał ją mąż. Obiecała mu, że więcej nie będzie próbowała takich rzeczy, ale często wdzierały się w jej myśli różne sposoby jakby zakończyć życie by wyglądało na wypadek. Dziewięć miesięcy później urodziła syna Valentina. Długo jednak Tatiana nie nacieszyła się swobodą, bo po kilku miesiącach znów zaszła w ciążę. Urodziła śliczną córeczkę, która zachwyciła wszystkich swymi niebieskimi oczami. Dali jej na imię Raisa, po prababce. Dziewczynka zaczęła dorastać i do piątego roku życia była posyłana na różne zajęcia. Nie znosiła ich, doprowadzały ją do szału. Dobrze radziła sobie na nich, ale nie miała w ogóle dzieciństwa. Gdy miała już rocznikowo 13 lat ucieszyła się, że będzie mogła pójść do szkoły, w której uczyła się jej matka. Dziewczyna zaczęła naukę, chociaż nie chciała opuszczać swej o dwa lata młodszej siostry Olgi - brunetki o niebieskich oczach. Mimo kłótni z nią nie chciała jej opuszczać. Pocieszeniem było dla Niej to, że codziennie widzieć będzie swego starszego brata.
Jedna rzecz ją zawsze zastanawiała. Dlaczego nigdy nikt z rodziny ich nie odwiedzał? Przecież tylu wujków, ciotek i ich dzieci poznała. Raz tylko zapytała o to rodziców i bardzo tego potem żałowała. Na ogół spokojna i miła matka (taką udawała przed dziećmi) uderzyła ją i dziewczyna postanowiła wtedy, że nie będzie sobą. Zaczęła grać złośliwą i wyniosłą nastolatkę. Nikt nie zdziwił się tym, gdyż taki sam był jej ojciec i matka też. Mijały lata, a ona już w ogóle nie musiała się zastanawiać co powiedzieć, jak się zachować by nie zdradzić swego prawdziwego charakteru. Nie pamiętał już nikt tej słodkiej i niewinnej dziewczynki. Wszyscy widzieli tylko wredną nastolatkę. Najgorsze dla Raisy było to, że kiedy wyjechała do szkoły jej siostra zmieniła się z kochanej i jedynej dziewczyny w zapatrzoną w siebie i gotową na wszystko złośnicę.

STATYSTYKI

 • A)  Obowiązkowe
  > Zaklęcia  i uroki - 25/100
  > Czarna  Magia - 20/100
  > Obrona przed czarną magią - 20/100
  > Ziołolecznictwo - 25/100
  > Eliksiry - 50/100
  > Transmutacja - 15/100
  > Sprawność  fizyczna - 40/100
  > Historia Magii - 15/100

 • B)  Dodatkowe
  > Numerologia - 40/100
  > Starożytne runy - 0/100 (dozwolone od III klasy)
  > Astronomia - 0/100 (dozwolone od III klasy)
  > Opieka nad magicznymi stworzeniami - 0/100 (dozwolone od III klasy)
  > Oklumencja - 0/100 (dozwolone od VI klasy)
  > Leglimencja - 0/100 (dozwolone od VI klasy)

  > Quidditch  - 40/100
  > Znajomość  zamku  - 60/100
  > Genetyka - 0/100


Wybrany wizerunek:  Kristina Romanova
Powrót do góry Go down
Linnéa Algbratt
Administrator
V klasa

avatar

Czystość krwi : 100%
Liczba postów : 79

PisanieTemat: Re: Raisa Rodionova   Sro 10 Wrz - 16:28


+4 punkty za kp

__________________________________

Powrót do góry Go down
 

Raisa Rodionova

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Instytut Durmstrang :: Karty Postaci-